1

Jak szybko schudnąć?

Jak szybko schudnąć? chyba każdy zadaje sobie to pytanie, poniżej przedstawię kilka porad które na pewno przyspieszą ten proces, Zapraszam.

1 – stosuj się do reguł diety nisko węglowodanowej.

W diecie tej miniaturyzujemy ilość dostarczanych węglowodanów, zwiększamy zaś ilość energii dostarczanej organizmowi z ekologicznego tłuszczu. Nasze jedzenie powinno składać się z naturalnego pokarmu: mięsa, ryb, jaj, warzyw i naturalnych tłuszczów takich jak masło.

Należy natomiast wystrzegać się przekąsek bogatych w węglowodany: słodyczy, skrobi, chleba, makaronów czy ziemniaków. Nie powinno się zatem stawiać w tym samym rzędzie kalorii, pochodzących z wyrobów bogatych w węglowodany, z produktami, które nie podnoszą poziomu insuliny, bo mają one całkowicie różny wpływ na organizm.

Ogranicz konsumpcję węglowodanów do 20g dziennie. Jeśli to zbyt trudne, zacznij od 50g. Jedz do woli mięsa, ryb, warzyw, jajek oraz masła. można także spożywać 2 szklanki rosołu dziennie. Nie spożywaj cukru, pieczywa białego oraz napojów gazowanych.

2 – jedz tylko kiedy jesteś głodny.

To bardzo ważna zasada, kiedy chcesz osiągnąć idealną wagę. Posiłki jedz zawsze do syta, gdyż poczucie głodu i zmęczenia kłonią do porzucenia diety i nawrócenia do starych przyzwyczajeń żywieniowych. Jeśli jednakże czujesz się syty, nie jedz bezcelowo. Potrawy, spożywane w zbyt dużych ilościach, poprzestają być przekąskami.

3 – należy spać pełne osiem godzin

W większości każdy z nas jest dziś zapracowany i nie ma czasu przyzwoicie się wyspać. Jest to już postrzegane prawie jako standard. Kłopot tkwi w tym, że niedostatek snu sprawia nie tylko zmęczenie i ociężałość. Powoduje również tycie, jako że zbyt krótki sen zwiększa poziom hormonu stresu, kortyzolu, we krwi. Może to przyczynić się do odkładania tłuszczu

4 – kontroluj wagę

Nie należy obawiać się wagi! Niebawem się zaprzyjaźnicie. Może nie codzienne ale co dwu, trzy dniowe ważenie jest ważne z dwóch powodów. Po pierwsze, zobaczysz na własne oczy, że Twoje działania przynoszą efekt, więc będziecie czyli zmotywowanie, by je podtrzymywać.

One Comment

  1. Jak szybko schudnąć? nie musi być szybko ale chciałbym
    1′ nie stosuję
    2′ stosuję
    3′ stosuję
    4′ kontroluję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *